• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Patryk KUSIAK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Klaudia OŁUBEK

Dwa czwarte miejsca Przemka

MIOST |

Dwukrotnie o medal mistrzostw Polski otarł się nasz najlepszy pływak Przemysław Gawrysiak. W Lublinie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów. Przemek zakwalifikował się do finałów A na dystansach 50 metrów stylem dowolnym i motylkowym oraz na 100 metrów stylem dowolnym.

Na obu krótszych dystansach zajął czwarte miejsce. Na dystansie 50 metrów stylem dowolnym osiągnał czas 21,84, a motylkiem przepłynął dwie długości basenu w czasie 23,76. - Mój podopieczny jest w wysokiej formie i trochę szkoda, że nie sięgnął po medal. Czwarte miejsca to i tak jednak duży sukces Przemka i potwierdzenie tego, że należy do krajowej czołówki - mówi Robert Pawlicki, trener naszego zawodnika.

Piąte miejsce nasz pływak zajął na dystansie 100 metrów stylem dowolnym. Pobił swój rekord życiowy czasem 48,05. Wszystkie wyniki naszego zawodnika to I klasa sportowa.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl