• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Patryk KUSIAK

Nikla porażka z liderem, szóste miejsce w hali

MIOST |

Za nami pierwsza taka sobota w 2019 roku. Nasza drużyna podzielona została na dwie ekipy. Liczniejsza zagrała w Kleszczowie sparingowy mecz z liderem III ligi (grupa I) Sokołem Aleksandrów, a mniej liczna wystąpiła w Halowych Mistrzostwach Okręgu Piotrkowskiego, które odbyły się w Wolborzu.

Na sztucznej murawie za Kompleksem Solpark podopieczni Dariusza Bratkowskiego zagrali wyrównany mecz z wyżej notowanym rywalem, przegrywając 0:1 (0:0). W Wolborzu zaś druzyna pod wodzą Witolda Sowały zajęła szóste miejsce w gronie ośmiu drużyn. Najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy wybrali Jarosława Kurzynogę z naszego klubu.

Końcowa tabela turnieju:
1. Świt Kamieńsk 7 18 15-6
2. KS Paradyż 7 15 12-6
3. Włókniarz Moszczenica 7 12 7-6
4. KS Niedośpielin 7 10 7-3
5. Szczerbiec Wolbórz 7 9 5-9
6. Omega Kleszczów 7 7 7-10
7. RKS Radomsko 7 6 10-13
8. Stal Niewiadów 7 5 2-11

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl