• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Patryk KUSIAK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Trzy medale Maksa w Moszczenicy

MIOST |

W Moszczenicy odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego kadetów i juniorów w Tenisie Stołowym. W turnieju tym znakomity wynik uzyskał Maksymilian Zawiślak stając trzy razy na podium.

Nasz zawodnik pierwszego dnia wywalczył srebrny medal w grze mieszanej z Martą Holak (MKS Jedynka Łódź), a także rozegrał pierwszą część turnieju indywidualnego wygrywając dwa pojedynki. Drugi dzień to dalszy ciąg bardzo dobrej passy. W grze podwójnej z Mateuszem Dąbrowskim (ULKS Moszczenica) nasz zawodnik wywalczył złoty medal, a w turnieju indywidualnym był drugi. Jednocześnie awansował do Mistrzostw Polski kadetów, które odbędą się w maju w Bilczy.  

Dzień wcześniej w Sępólnie Krajeńskim odbyły się eliminacje do III Grand Prix Polski Żaczek. W turnieju tym wzięła udział najmłodsza zawodniczka Omegi Lena Zawiślak. Nasza zawodniczka dwa pojedynki przegrała i jeden wygrała, ale nie uzyskała awansu do turnieju głównego. Był to dla niej kolejny etap zbierania punktów do rankingu PZTS oraz ŁOZTS na nowy sezon.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl