• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Patryk KUSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Tenisiści zakończyli sezon

MIOST |

W Bełchatowie rozegrany został mecz ostatniej kolejki IV ligi męskiej w tenisie stołowym pomiędzy Stomilem Bełchatów i Omegą Kleszczów. Od samego początku spotkanie układało się po myśli Omegi, która ostatecznie wygrała aż 8:2.

Punkty dla Omegi zdobyli: Hubert Zawiślak 2,5, Maksymilian Zawiślak 2,5, Jakub Kuśmierski 2,5 i Łukasz Łyszkowicz 0,5.

Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna zajęła trzecie miejsce w końcowej tabeli. Nie jest to miejsce premiujące bezpośrednim awansem do III ligi, ale po ogłoszeniu ostatecznych wyników przez Wydział Gier i Dyscypliny jest możliwość udziału naszej drużyny w barażach o awans.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl