• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Patryk KUSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Rezerwy zagrały na piątkę z plusem

MIOST |

To był bardzo udany weekend dla seniorskich drużyn Omegi Kleszczów. Swoje spotkanie wygrały również rezerwy. W 18. kolejce piotrkowskiej klasy okręgowej Omega II pokonała MGKS Drzewica 5:3 (3:1). Już po dwunastu minutach nasza drużyna prowadziła 3:0.

Mecz rozpoczął się idealnie dla podopiecznych Witolda Sowały. Chwilę po pierwszym gwizdku wynik otworzył Dawid Gajda. Chwilę później na 2:0 podwyższył Dawid Barański, a w 12. minucie trzeciego gola strzelił Adrian Ociepa. MGKS nie złożył broni. W ostatnich minutach pierwszej połowy zdobył dwie bramki i do przerwy było 3:2. Po zmianie stron Omega II znów uzyskała przewagę, a efektem były bramki Gajdy i Łukasza Roczka. W 71. minucie przyjezdni strzelili trzeciego gola i mecz zakończył się wynikiem 5:3.

Omega II Kleszczów - MGKS Drzewica 5:3 (3:2)
(Dawid Gajda 1, 57, Dawid Barański 6, Adrian Ociepa 12, Łukasz Roczek 61 - Radosław Kaczmarek 40, Bartłomiej Matyja 42, Wojciech Ruta 71)

1 maja nasza drużyna zagra wyjazdowe spotkanie w Moszczenicy z Włókniarzem (początek o 17:00), a 5 maja zmierzy się w Żłobnicy z Olimpią Wola Załężna. Ten mecz rozpocznie się o 15:00.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl