• Patryk KUSIAK

• Paweł WIŚNIEWSKI

• Przemysław GAWRYSIAK

Mamy kolejne trzy punkty

Znakomicie rozpoczął się maj dla czwartoligowej drużyny Omegi Kleszczów. Nasza drużyna wygrała w Łowiczu z rezerwami trzecioligowego Pelikana 2:1 (2:0) i tym samym odniosła kolejne wiosenne zwycięstwo. W sobotę (4 maja) zespół Dariusza Bratkowskiego podejmie w Łękińsku Termy Ner Poddębice.

Już do przerwy Omega prowadziła 2:0 po trafieniach Roberta Tomesza i Adriana Ociepy. Gospodarze, którzy walczą o uniknięcie degradacji, do końca walczyli o jak najlepszy wynik i w drugiej połowie udało im się strzelić kontaktowego gola. Na więcej defensywa Omegi na czele z Pawłem Wiśniewskim już nie pozwoliła.

Pelikan II Łowicz - Omega Kleszczów 1:2 (0:2)
Bramki dla Omegi: Robert Tomesz 31, Adrian Ociepa 33

Omega: Paweł Wiśniewski - Roczek, Zieliński, Kuliberda, Michalak (76' Niedbała) - Tomesz (55' Saternus), Ociepa (65' Olas), Pieniążek, Paweł Kowalski, Szaniec (71' Lesiakowski) - Pałczyński.