• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Patryk KUSIAK

Rycerze Wiosny wygrali w Zgierzu

MIOST |

Nie ma siły na rozpędzoną Omegę Kleszczów w IV lidze łódzkiej. Podopieczni Dariusza Bratkowskiego grają jak z nut i dopisują do swojego konta regularnie po trzy punkty. Nasza drużyna pokonała na wyjeździe MKP-Borutę Zgierz 3:1 (1:1). Ciekawostką może być to, że Omega strzeliła w tym meczu wszystkie bramki.

Wynik otworzył bowiem Bartłomiej Zieliński, który trafił do własnej bramki. W 23. minucie nasz zawodnik zrehabilitował się za tę akcję i pokonał właściwego bramkarza. Druga połowa należała do Omegi. Na 2:1 wyprowadził nasz zespół z rzutu karnego Krystian Pałczyński, a wynik ustalił Jakub Szaniec.

W następnej kolejce nasza drużyna pauzuje, a 22 maja zagra na wyjeździe ze Zjednoczonymi Stryków.

MKP-Boruta Zgierz - Omega Kleszczów 1:3 (1:1)
Bramki dla Omegi: Bartłomiej Zieliński 23, Krystian Pałczyński 64-karny, Jakub Szaniec 90

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl