Pozytywni nie zatrzymują się

Pozytywnie Zabiegani mają za sobą kolejne udane starty. Nasi zawodnicy pobiegli w czasie weekendu aż w trzech miejscowościach.

W Poczesnej w Strażackiej Dziesiątce (sobota - 11 maja) Tadeusz Rośkowski zajął 61. miejsce z czasem 1:26.20.

Dzień później (niedziela - 12 maja) w Kurnosie Drugim pięcioro naszych zawodników wzięło udział w Gminnej Zadyszce. Na dystansie 10200 metrów Grzegorz Trajdos był szesnasty, Piotr Jabłoński zajął 23. miejsce, Anna Buresz uplasowała się na 31. miejscu w kategorii open, a stanęła na podium w kategorii kobiet (drugie miejsce). Startował również Lesław Jańczyk. 36. miejsce w biegu na dystansie 3400 metrów zajął natomiast Marian Anszperger. W Działoszynie w biegu na 10 kilometrów startowali: Rafał Ozga (59. miejsce, rekord życiowy), Kamil Szczęsny (137. miejsce, rekord życiowy) i Sebastian Koniarski (139. miejsce).