Bardzo ważna wygrana rezerw

Niezwykle ważne zwycięstwo odniosły rezerwy Omegi Kleszczów w spotkaniu 22. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej. Wygrana z Czarnymi Rozprza pozwoliła na odskoczenie od strefy zespołów zagrożonej spadkiem. Podopieczni Witolda Sowały zagrali bardzo dobry mecz.

Już do przerwy nasza drużyna prowadziła 3:0. Wynik otworzył Marcin Szóstakiewicz, na 2:0 podwyższył z rzutu karnego Dawid Barański, a jeszcze przed przerwą drugiego gola strzelił Szóstakiewicz. W drugiej połowie do bramki trafili jeszcze Damian Bisaga i Mieszko Śpiewak. W najbliższej kolejce Omega II zagra znów na własnym boisku, a rywalem będzie Szczerbiec Wolbórz.

Omega II Kleszczów - Czarni Rozprza 5:0 (3:0)
(Marcin Szóstakiewicz 5, 40, Dawid Barański 21-karny, Damian Bisaga 71, Mieszko Śpiewak 90)