Kolejne starty naszych Zabieganych

Karuzela biegowa, w którą wpadli Pozytywnie Zabiegani z Kleszczowa, nie chce się zatrzymać. Mają za sobą kolejne starty i co najważniejsze bardzo udane.

W Swarzędzu swój pierwszy start zanotował Dawid Milczarek. Startował na dystansie 5 kilometrów i zajął szóste miejsce z czasem 20 minut i 12 sekund.

W Biegu Nocnym na Górze Kamieńsk uczestniczyli zaś bardziej doświadczeni biegacze. Na dystansie 6 kilometrów świetne czwarte miejsce zajął Sebastian Koniarski z czasem 31 minut i 13 sekund. Dwudziesty był Kamil Szczęsny (40 minut i 24 sekund), a 37. lokatę zajął Marian Anszperger (43 minuty i 44 sekundy).

Półmaratonem zmagania zakończył Piotr Jabłoński, który był 29-ty z czasem 2 godzin 56 minut i 25 sekund.