• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Patryk KUSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Dobra postawa Leny w Grodzisku

MIOST |

W Grodzisku Mazowieckim odbył się Ogólnopolski Turniej Pingla Cup w Tenisie Stołowym w najmłodszych kategoriach wiekowych skrzatek i żaczek. Nasz klub reprezentowała Lena Zawiślak.

Nasza zawodniczka w pierwszym dniu wygrała swoją grupę eliminacyjną, póżniej zwyciężyła w ćwierćfinale i awansowała do półfinału. Ostatecznie zajęła bardzo dobre 6. miejsce. Dzień później Lena zajęła w swojej grupie 3. miejsce i wzięła udział w turnieju pocieszenia. Tam wygrała dwa pojedynki i ostatecznie była dziewiętnasta. Zebrała kolejne cenne doświadczenie, które będzie procentowało w przyszłości.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl