• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Patryk KUSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Klaudia OŁUBEK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Przemysław GAWRYSIAK

Wojewódzkie Igrzyska LZS w Łękińsku

MIOST |

Kilkuset sportowców z osiemnastu gmin wzięło udział w Wojewódzkich Igrzyskach LZS, których gospodarzem było Łękińsko. Rywalizowali oni w trzech grach zespołowych (piłka nożna, siatkówka i koszykówka) oraz przeciąganiu liny i lekkiej atletyce.

W klasyfikacji drużynowej wygrała Łęczyca, która wyprzedziła Rozprzę i Opoczno. Kleszczów uplasował się na piątej pozycji, a przed naszą drużyną w klasyfikacji znalazła się jeszcze Wola Krzysztoporska.

Indywidualnie najlepiej spisała się Asia Kaczmarczyk, która wygrała bieg przełajowy na dystansie 1500 metrów. Drugi w biegu na 1000 metrów był Dawid Drzazga, a trzeci Dawid Milczarek na dystansie 3000 metrów. Zawiedli nieco faworyci turnieju piłkarskiego. Nasza drużyna oparta na zawodnikach Omegi Kleszczów przegrała nieoczekiwanie jeden mecz grupowy z Masłowicami 2:3, a późniejsze zwycięstwo 6:1 z Drużbicami już niewiele pomogło. Z grupy nie wyszli również siatkarze oraz koszykarze.

Klasyfikacja drużynowa:
1. Łęczyca
2. Rozprza
3. Opoczno
4. Wola Krzysztoporska
5. Kleszczów

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl