• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Patryk KUSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Zwycięski koniec sezonu

MIOST |

Bardzo udanie zakończyły sezon 2018/2019 nasze seniorskie drużyny. Czwartoligowy zespół Dariusza Bratkowskiego potwierdził w Kwiatkowicach to, że wiosną był rewelacją IV ligi łódzkiej i nie przegrał szesnastego meczu z rzędu. Pokonał miejscowy LKS 1:0 (0:0), po bramce Jakuba Szańca.

 

Dzień wcześniej Omega II Kleszczów pokonała w Gomunicach miejscowy LUKS 2:0 (1:0), a bramki strzelili: Witold Sowała i Mateusz Trajdos.

Omega w IV lidze łódzkiej zakończyła sezon z dorobkiem 52 punktów. Złożyło się na to 15 wygranych, 7 remisów i 10 porażek. Wiosną nasza drużyna była trzecim zespołem ligi - zdobyła 35 punktów i ustąpiła tylko RKS Radomsko i Warcie Sieradz.

Rezerwy zakończyły natomiast sezon na dziewiątym miejscu z dorobkiem 35 punktów (9 wygranych, 8 remisów i 9 porażek).

Przed naszymi zawodnikami teraz krótkie urlopy, a w połowie lipca początek przygotowań do sezonu 2019/2020. O zmianach kadrowych i sparingach będziemy oczywiście informować na bieżąco.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl