• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Patryk KUSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Paweł WIŚNIEWSKI

Maks otarł się o Brzegu Dolnym o medal

MIOST |

Znakomity start zanotował Maksymilian Zawiślak, który w Brzegu Dolnym rywalizował w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS Kadetów. Nasz zawodnik wcześniej zakwalifikował się z turnieju wojewódzkiego, a w walce o medale również pokazał się z bardzo dobrej strony.

Po dwóch wygranych grach eliminacyjnych Maks awansował do czołowej ósemki. Porażka w ćwierćfinale zablokowała możliwość gry o najwyższe cele. Ostatecznie nasz zawodnik zajął siódme miejsce.

Pięcioosobowa reprezentacja naszego klubu wzięła natomiast udział w turnieju - Zostań Mistrzem Tenisa, który rozegrany został w Moszczenicy. Lena Zawiślak zajęła 3 miejsce, piąte miejsce zajęli: Patryk Misiak i Krystian Dzwonek, Marcel Gołasa był dziewiąty, a Bartłomiej Szmigielski trzynasty.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl