• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Patryk KUSIAK

Pierwszy zespół wznowił treningi

MIOST |

30 zawodników obecnych było na pierwszym treningu naszej drużyny przed sezonem 2019/2020 w IV lidze łódzkiej. Pojawili się testowani piłkarze, którzy będą mieli szansę przekonać Dariusza Bratkowskiego o swoich umiejętnościach w spotkaniach sparingowych.

A pierwszy mecz kontrolny planowany jest już 16 lipca o 19:00 w Łękińsku. Rywalem naszej drużyny będzie beniaminek III ligi - RKS Radomsko. Z Omegi odchodzi Dawid Pałyska, który nie zgodził się na przesunięcie do zespołu rezerw. W klasie okręgowej grał będzie natomiast Szymon Serafin.

O sparingach oraz decyzjach kadrowych będziemy informować na bieżąco na naszej stronie.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl