Siódme miejsce w Zamościu

Młodzi zawodnicy Omegi Kleszczów zajęli siódme miejsce w finale centralnym turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka, który rozgrywany był w Zamościu.

Podopieczni Michała Zientarskiego w fazie eliminacyjnej przegrali 3:13 z Bytowem, 2:7 z Łopusznem i 1:6 z Żurominem. Nasi piłkarze ostatecznie zajęli siódme miejsce w turnieju rewanżując się za mecz w grupie reprezentantom województwa świętokrzyskiego, wygrywając 5:2. Jak się okazało na koniec turnieju drużyny, które były z Omegą w grupie, spotkały się w finale turnieju. Po serii rzutów karnych zwycięzcą okazał się Bytów.

W turnieju wzięli udział: Wiktor Falarz, Dawid Gałwa, Tomasz Bujacz, Maksymalnian Muskała, Bartłomiej Uchroński. Szymon Podawca, Patryk Smolarek, Konrad Smolarek, Mateusz Chachuła i Dawid Kuśmierek. Trenerem drużyny był Michał Zientarski, a kierownikiem Artur Podawca.