Rezerwy rozpoczęły od remisu

Bardzo dobry mecz obejrzeli kibice na inaugurację rozgrywek piotrkowskiej klasy okręgowej. W Żłobnicy Omega II podejmowała spadkowicza z IV ligi łódzkiej Pilicę Przedbórz. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3, a podopieczni Witolda Sowały uratowali punkt w ostatniej akcji pojedynku.

Faworytem pojedynku wydawała się być Pilica. Goście w 10. minucie objęli zresztą prowadzenie po trafieniu Wiktora Majewskiego. Kwadrans później było jednak 2:1 dla Omegi II, a na listę strzelców wpisali się: Michał Konecki i Damian Bisaga. Do przerwy mieliśmy remis, po bramce doświadczonego Marka Jończyka.

Po zmianie stron lekką przewagę miała Pilica. Po raz drugi ze strzelonej bramki cieszył się Majewski. Nasz zespół walczył jednak do końca i w doliczonym czasie gry gola na 3:3 strzelił, po rzucie rożnym, Dawid Gajda.

Omega II Kleszczów - Pilica Przedbórz 3:3 (2:2)
(Michał Konecki 23, Damian Bisaga 26, Dawid Gajda 90 - Wiktor Majewski 10, 68, Marek Jończyk 39)