• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Patryk KUSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

Emocjonujący koniec wakacji

MIOST |

Ostatni wakacyjny weekend zapowiada się bardzo emocjonująco jeśli chodzi o spotkania piłkarskie z udziałem seniorskich drużyn Omegi. Oba zespoły zagrają przed swoją publicznością z wymagającymi rywalami. Jeśli do tego dodamy korzystne prognozy pogody na sobotę i niedzielę to specjalnie kibiców nie trzeba zachęcać, aby odwiedzili Łękińsko i Żłobnicę.

Pierwszym weekendowym daniem będzie spotkanie 4. kolejki IV ligi łódzkiej. O 14:00 na boisku w Łękińsku Omega zmierzy się z KS Sand Bus Kutno. Rywal znakomicie wystartował i w trzech meczach wywalczył komplet punktów. Nasza drużyna jednak, po wygranej z Pelikanem II Łowicz, uwierzyła w siebie i z goścmi powalczy o drugą wygraną. Mecz poprowadzi Piotr Milczarek z WS Skierniewice.

1 września o 17:00 w Żłobnicy drugi zespół Omegi podejmie zaś MGKS Drzewica. Nasza drużyna dwa swoje spotkania zremisowała. Podzieliła się punktami z silnymi rywalami - Pilicą Przedbórz (3:3) i KS Paradyż (2:2). Drzewiczanie odebrali natomiast punkty jednemu z głównych faworytów do awansu - KS Niedośpielin, remisując przed tygodniem 1:1.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl