• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Patryk KUSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Zaczynamy powoli rozwijać skrzydła

MIOST |

 

Omega Kleszczów zaczyna rozwijać skrzydła. Po dwóch porażkach podopieczni Dariusza Bratkowskiego znaleźli się w dole tabeli. Ubiegłotygodniowe zwycięstwo z Pelikanem II Łowicz pozwoliło naszym zawodnikom uwierzyć w siebie, a w 4. kolejce IV ligi łódzkiej przekonał się o tym boleśnie niepokonany dotąd KS Sand Bus Kutno. Omega wygrała pewnie i zasłużenie 4:1 (2:0).

Omega zaskoczyła kutnowian znakomitym początkiem. W 5. minucie Michała Sokołowicza pokonał precyzyjnym uderzeniem Krystian Pałczyński, a chwilę później strzał Pałczyńskiego dobił Robert Tomesz. Goście zaatakowali, ale znakomicie spisywał się w bramce Paweł Wiśniewski. Raz w sukurs doświadczonemu bramkarzowi Omegi przyszła także poprzeczka.

Po zmianie strona przyjezdni chcieli zamknąć Omegę na własnej połowie, ale ta sztuka się nie udała. W 55. minucie, po zamieszaniu podbramkowym, piłkę do bramki wepchnął Pałczyński. Kutnowian stać było jedynie na honorowe trafienie Łukasza Dynela, a wynik spotkania ustalił rezerwowy Piotr Mielczarek.

Omega Kleszczów – KS Sand Bus Kutno 4:1 (2:0)
Bramki: Krystian Pałczyński 5, 55, Robert Tomesz 10, Piotr Mielczarek 88 – Łukasz Dynel 75

Omega: Paweł Wiśniewski – Kowalik, Michalak, Kuliberda, Niedbała – Ociepa (86′ Zieliński), Tomesz ż (60′ Mielczarek), Paweł Kowalski, Pałczyński (76′ Szóstakiewicz), Pieniążek (90′ Abramczyk) – Krzysztof Kowalski (54′ Saternus)

W 5. kolejce nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Polonią Piotrków. Mecz odbędzie się w sobotę (7 września) o 17:00 bez udziału publiczności.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl