• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Patryk KUSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Bez punktów na boisku Jutrzenki

MIOST |

Na tarczy wróciła z Warty nasza drużyna, która zmierzyła się z miejscową Jutrzenką w spotkaniu 9. kolejki IV ligi łódzkiej. Omega doznała piątej w tym sezonie porażki przegrywając 1:3 (0:1). Honorową bramkę dla naszej drużyny strzelił w 50. minucie Piotr Mielczarek.

 

Nasz młody zawodnik wyrównał na 1:1 i wydawało się, że Omega może pójść za ciosem. Stało się jednak inaczej. To Jutrzenka strzeliła dwie bramki i w efekcie wygrała 3:1. Omega w najbliższą sobotę zmierzy się na własnym boisku w Łękińsku z rezerwami ŁKS Łódź. To spotkanie rozpocznie się o 14:00. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Jutrzenka Warta - Omega Kleszczów 3:1 (1:0)
Bramka dla Omegi: Piotr Mielczarek

 

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl