Remisowa niedziela seniorów

Obie seniorskie drużyny Omegi grały swoje mecze w niedzielę i obie zremisowały. Pierwsza drużyna podzieliła się punktami w Buczku z miejscowym Orkanem (2:2), a zespół rezerw zremisował na własnym boisku ze Startem Lgota Wielka 1:1. W obu przypadkach rywale strzelili wyrównujące bramki w końcówce spotkania.

Kibice w Buczku obejrzeli bardzo dobry mecz. Omega od początku przeważała, a efektem przewagi była bramka Pawła Kowalskiego z 28. minuty. Po zmianie stron nasz zespół miał stuprocentową sytuację na 2:0. Krzysztof Kowalski z trzech metrów nie trafił jednak do pustej bramki. Chwilę później Orkan wyrównał na 1:1. Omega nie załamała się jednak, chwilę później Robert Tomesz miał szansę strzelić bramkę, ale nie wykorzystał rzutu karnego. W 67. minucie zrehabilitował się jednak akcją skrzydłem i idealnym dograniem przed bramkę. Marcin Kuliberda nie miał żadnych problemów aby skierować futbolówkę do siatki. W końcówce gospodarze przycisnęli, a do remisu doprowadził pięknym wolejem Dominik Cukiernik. Na więcej gospodarzom nie pozwolił świetnie dysponowany Paweł Wiśniewski.

Orkan Buczek - Omega Kleszczów 2:2 (0:1)
Bramki dla Omegi: Paweł Kowalski 28, Marcin Kuliberda 67

Omega: Paweł Wiśniewski - Kowalik, Zieliński, Kuliberda ż, Pieniążek - Pałczyński, Michalak, Paweł Kowalski, Tomesz, Mielczarek (87' Olas) - Krzysztof Kowalski (74' Mateusz Roczek)

Do 86. minuty spotkania 8. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej Omega II prowadziła ze Startem. Wtedy jednak do wyrównania doprowadził Krystian Szewczyk i mecz zakończył się remisem 1:1.

Omega II Kleszczów - Start Lgota Wielka 1:1 (0:0)
Bramka dla Omegi: Damian Bisaga 67

W 12. kolejce IV ligi łódzkiej Omega zmierzy się w Łękińsku z Andrespolią Wiśniowa Góra (sobota - 12 października, 15:00). Omega II zmierzy się natomiast na wyjeździe z beniaminkiem KS Niedośpielin. Ten mecz odbędzie się również w sobotę (12 października), ale o 15:30.