• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Patryk KUSIAK

Trzy ligowe pojedynki tenisistów

MIOST |

Za nami kolejny weekend z meczami tenisa stołowego naszej drużyny. Pierwszy zespół wygrał w spotkaniu 2. kolejki IV ligi w Kamieńsku z miejscowym TKS 7:3 i został nowym liderem tabeli. Punkty zdobyli: Hubert Zawiślak i Jakub Kuśmierski po 2,5 oraz Piotr Kowalczyk i Maks Zawiślak po 1.

W V lidze męskiej nasz klub zgłosił do rozgrywek w tym sezonie dwie drużyny. W Drużbicach Omega II przegrała z miejscowym GLKS 0:10, a przed własną publicznością Omega II przegrała 1:9 z GUKS Prosna Wieruszów. Jedyny punkt zdobył Łukasz Łyszkowicz.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl