Wielki charakter i wygrana w Zgierzu

Jeszcze w 67. minucie spotkania 15. kolejki IV ligi łódzkiej MKP-Boruta Zgierz prowadził z Omegą Kleszczów 3:2, ale nasz zespół nie spuścił głów, wierzył do końca w zwycięstwo i to się opłaciło.

Do remisu doprowadził w 67. minucie Adrian Ociepa, a na niespełna kwadrans przed końcem zwycięskiego gola dał Omedze Robert Tomesz. To drugie zwycięstwo z rzędu i drugie pod wodzą Marcina Zimocha, który tymczasowo - na cztery mecze objął Omegę po rozwiązaniu umowy z Dariuszem Bratkowskim. Okazja na powiększenie dorobku punktowego nadarzy się już w sobotę (9 listopada). O 13:00 nasz zespół zagra w Łękińsku z Ceramiką Opoczno. Zapraszamy kibiców na to spotkanie.

MKP-Boruta Zgierz - Omega Kleszczów 3:4 (1:1)
Bramki: Patryk Pietrasiak 42, 55, Michał Madejski 51 - Paweł Kowalski 23, 53, Adrian Ociepa 67, Robert Tomesz 78

Omega: Paweł Wiśniewski - Zieliński, Robert Kowalik, Mielczarek (85' Mateusz Roczek), Kuliberda - Michalak, Ociepa, Tomesz (88' Szóstakiewicz), Paweł Kowalski, Pieniążek - Krzysztof Kowalski (82' Saternus)