Czwarta wygrana drugiej drużyny

Po dwunastu kolejkach rozgrywek piotrkowskiej klasy okręgowej bilans Omegi II Kleszczów jest bardzo proporcjonalny. Nasz zespół wygrał 4 mecze, 4 zremisował i 4 razy schodził z boiska pokonany. W przedostatnim spotkaniu rundy jesiennej drużyna Dawida Perońskiego pokonała przed własną publicznością zespół Szczerbca Wolbórz 2:1 (0:1).

Po pierwszej połowie prowadzili goście 1:0, ale druga część gry należała już do naszego zespołu. Do wyrównania doprowadził w 57. minucie Maciej Gasik, a siedem minut później wynik spotkania ustalił najskuteczniejszy snajper Omegi II Damian Bisaga.

Omega II Kleszczów - Szczerbiec Wolbórz 2:1 (0:1)
Bramki dla Omegi: Maciej Gasik 57, Damian Bisaga 64

Omega II: Gałczyński - Mateusz Roczek (89' Chrząszcz), Łukasz Roczek, Niewiadomski, Niedbała - Saternus (90' Jędrzejczyk), Olas, Serafin, Barański, Gasik (75' Gajda) - Bisaga

Ostatni mecz rundy jesiennej nasz zespół rozegra w sobotę (9 listopada) o 13:00 w Szczercowie z miejscową Astorią.