Podział punktów z Ceramiką

Remisem 1:1 (1:1) zakończyło się spotkanie 16. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Omegą Kleszczów i Ceramiką Opoczno. Obie bramki padły w pierwszej połowie. W drugiej przeważali nasi zawodnicy ale nie zdołali strzelić zwycięskiego gola. Arbiter tego spotkania Wojciech Pawlak (WS Łódź), ze względu na przerwy w grze, przedłużył pojedynek o ponad 10 minut.

Prowadzenie dał Ceramice Krzysztof Łukasik wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Kwadrans później do wyrównania doprowadził Paweł Kowalski i pierwsza połowa zakończyła się remisem.

W drugiej części gry do głosu doszła Omega, ale nie mogła znaleźć recepty na rezerwowego bramkarza Piotra Gwardę. Z konieczności musiał on zastąpić Jakuba Rygielskiego, który w końcówce pierwszej połowy mocno uderzył głową w nawierzchnię boiska i nie był w stanie kontynuować gry. Meczową piłkę miał w czwartej minucie doliczonego czasu gry Robert Kowalik, ale jego uderzenie trafiło w słupek.

Omega Kleszczów - Ceramika Opoczno 1:1 (1:1)
Bramki: Paweł Kowalski 30-karny - Krzysztof Łukasik 14

Omega: Paweł Wiśniewski ż - Kowalik, Zieliński, Kuliberda, Michalak - Tomesz (80' Szóstakiewicz), Ociepa ż, Paweł Kowalski, Mielczarek (72' Saternus), Pieniążek (72' Roczek) - Krzysztof Kowalski

Za tydzień (16 listopada) nasz zespół zakończy rundę jesienną meczem w Zelowie z Włókniarzem. Pojedynek rozpocznie się o 13:00.

-------------------------------------

Swoje ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej zremisowały rezerwy Omegi. Nasz zespół podzielił się punktami w Szczercowie z miejscową Astorią 1:1 (1:1). Bramkę dla naszej drużyny strzelił Dawid Gajda.