Kończymy rundę wygraną w Zelowie

Dziesięć punktów w czterech ostatnich meczach. Końcówka rundy jesiennej była udana i ostatecznie nasz zespół przezimuje na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli. W spotkaniu 17. kolejki IV ligi łódzkiej podopieczni Marcina Zimocha pokonali w Zelowie miejscowego Włókniarza 3:1 (2:0).

Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów 1:3 (0:1)
Bramki dla Omegi: Robert Tomesz 13, Paweł Kowalski 19, 73

Omega: Paweł Wiśniewski - Kowalik (84' Morawski), Milczarek (84' Olas), Kuliberda, Michalak (71' Szóstakiewicz) - Tomesz (46' Mateusz Roczek), Pieniążek, Paweł Kowalski, Serafin (70' Saternus), Pieniążek - Krzysztof Kowalski

Już po dwudziestu minutach spotkania było 2:0 dla Omegi, a bramki strzelili: Robert Tomesz i Paweł Kowalski. W 73. minucie, po drugim trafieniu naszego kapitana, stało się jasne, że Omega wygra w Zelowie. Nic już nie mogło zmienić honorowe trafienie Piotra Boczkiewicza z 79. minuty. Nasza drużyna zainkasowała trzy punkty.

Nasz zespół będzie jeszcze przez kilkanaście dni trenował, później nastąpi przerwa w treningach, a na początku stycznia Omega powróci do zajęć. Kto poprowadzi drużynę w rundzie wiosennej? Odpowiedź na to pytanie postaramy się przekazać kibicom jak najszybciej.