Maks Zawiślak zaskoczył seniorów

Znakomicie rozwija się talent Maksymiliana Zawiślaka. Nasz młody tenisista zdobywa cenne doświadczenie startując w zawodach z seniorami. Mało tego - takie zawody już wygrywa!

Tak było 7 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bełchatowie. Rozegrano tam II Grand Prix Bełchatowa, a Maks wygrał kategorię open wśród mężczyzn, pokonując w decydujących meczach zawodników z II ligi. W kategorii dziewcząt i kategorii open wśród kobiet triumfowała Lena Zawiślak, a na podium w swoich kategoriach stanęli także Marcel Gołasa i Antoni Wiliński. Dzień później Maks Zawiślak startował w turnieju z okazji 45-lecia sekcji tenisa stołowego w Bełchatowie i zajął czwarte miejsce, awansując w kategorii open aż do półfinału.

W czasie weekendu dwa mecze ligowe rozegrała również Omega III Kleszczów. Nasz zespół przegrał 0:10 z GLKS Drużbice i 0:10 z TKS II Kamieńsk. Startował w składzie: Jakub Peroński, Kamil Szczęsny i Filip Tkacz.