• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł KOWALSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Przemysław GAWRYSIAK

Brązowy medal Przemka Gawrysiaka

MIOST |

W Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrane zostały Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. Nasz klub reprezentował tam Przemysław Gawrysiak. Najlepszy od lat pływak Omegi Kleszczów nie zawiódł. Na dystansie 100 metrów wywalczył brązowy medal z czasem nowego rekordu życiowego - 47 sekund i 77 setnych.

Gawrysiak zajął także dwa piąte miejsca - na 50 metrów stylem motylkowym (23.66) i 50 metrów stylem dowolnym (21.86). W zawodach udział wzięło 603 zawodników z 120 klubów. Gratulujemy naszemu zawodnikowi oraz trenerowi Robertowi Pawlickiemu.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl