Zwycięski powrót na Stadion Gminny

Wymarzony powrót Omegi Kleszczów na Stadion Gminny. Podopieczni Jacka Berensztajna pewnie pokonali przed własną publicznością Orła Nieborów 3:0 (3:0) już w pierwszej połowie przesądzając o losach meczu 9. kolejki IV ligi łódzkiej. Kleszczowski zespół tym samym odniósł czwarte zwycięstwo w rundzie jesiennej i wyprzedził w tabeli swojego sobotniego rywala.

Wynik spotkania otworzył Piotr Mielczarek skutecznie kończąc indywidualną akcję. W 18. minucie w polu karnym sfaulowany został Mikołaj Bociek. Sam poszkodowany pewnie wykorzystał jedenastkę pokonując Cristiana Vesę. W 29. minucie było już 3:0, a piłkę skierował głową do siatki Adrian Ociepa. Jeszcze przed przerwą Omega miała kilka sytuacji do podwyższenia wyniku, ale zabrakło skuteczności.

Po zmianie stron mecz się wyrównał. Kleszczowianie prowadząc trzema trafieniami już nie forsowali tempa. Orzeł do końca dążył do strzelenia honorowego gola i stworzył pod bramką Pawła Wiśniewskiego groźne sytuacje. Doświadczony bramkarz zachował jednak czyste konto.

Omega Kleszczów – Orzeł Nieborów 3:0 (3:0)
Bramki: Piotr Mielczarek 7, Mikołaj Bociek 18-karny, Adrian Ociepa 29

Omega: Paweł Wiśniewski – Kowalik, Mielczarek, Zieliński, Niedbała – Ociepa (80′ Smuga), Bociek, Łudczak (84′ Pieniążek), Mielczarek (89′ Hajdasz), Tomesz (61′ Mateusz Roczek) – Konecki (61′ Krzysztof Kowalski)