Szczebel wojewódzki nie dla Omegi

Nie było niespodzianki w półfinałowm spotkaniu Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Omega przegrała z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:4 (0:0). Do 58. minuty Paweł Wiśniewski zachował czyste konto. Później górę wzięło doświadczenie trzecioligowca.

W pierwszej połowie nasza drużyna grała jak równy z równym. Mało tego - miała dwie sytuacje do strzelenia bramki. W 58. minucie wynik otworzył Kamil Cyran, który sześć minut później podwyższył na 2:0. W ostatnim kwadransie Pawła Wiśniewskiego pokonali jeszcze: Aleksander Wiśniewski i Kewin Przygoda.

Omega Kleszczów – Lechia Tomaszów 0:4 (0:0)
Bramki: Kamil Cyran 58, 64, Aleksander Wiśniewski 75, Kewin Przygoda 86

Omega: Paweł Wiśniewski - Zieliński, Kowalik, Niedbała, Roczek (46' Łudczak) - Bociek (89' Szczepka), Smuga (46' Mielczarek), Pieniążek (72' Ociepa), Bisaga (46' Tomesz), Michalak - Konecki (72' Hajdasz)

W najbliższą sobotę (19 września) nasz zespół zagra w Strykowie ze Zjednoczonymi, a w piątek (25 września) o 16:00 zmierzy się u siebie z Wartą Działoszyn.