Złe miłego początki w Gorzędowie

Niestety nie udało się drużynie Omegi II Kleszczów powiększyć punktowego dorobku w spotkaniu 10. kolejki KEEZA Klasy okręgowej (grupa 2.). Nasz zespół przegrał w Gorzędowie z miejscową Polonią 2:1 (1:1) mimo prowadzenia 1:0. Wynik mógł być zupełnie inny gdyby nasi piłkarze wykorzystali podbramkowe sytuacje.

Omega II rozpoczęła, podobnie jak pierwszy zespół, strzelanie bramek w 12. minucie. Do siatki trafił Damian Bisaga. Chwilę później powinno być 2:0, ale Dawid Barański nie wykorzystał świetnego dogrania piłki od Bisagi. Zemściło się to tuż przed końcem pierwszej połowy. W zamieszaniu podbramkowym piłkę do siatki skierował Marcin Przybył.

Po zmianie stron znów Omega II miała kilka sytuacji, ale zabrakło skuteczności, albo dobrze bronił Jakub Zawisza. Rozstrzygnięcie nastąpiło kwadrans przed końcem. Mateusza Zająca pokonał Piotr Raś i jak się później okazało był to gol na wagę trzech punktów.

Polonia Gorzędów - Omega II Kleszczów 2:1 (1:1)
Bramki: Marcin Przybył 38, Piotr Raś 76 - Damian Bisaga 12

4 października o 15:00 nasz zespół podejmie lidera tabeli MGKS Drzewica.