• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł KOWALSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Przemysław GAWRYSIAK

Jesienna gra w kratkę

MIOST |

12. kolejka IV ligi łódzkiej nie była szczęśliwa dla naszej drużyny. Nasz zespół przegrał w Głownie z beniaminkiem, miejscową Stalą 0:1 (0:0) i tym samym nie powiększył swojego punktowego dorobku. Na koncie Omegi jest 17 punktów (5 wygranych, 2 remisy i 5 porażek) co w ostatecznym rozrachunku daje ósme miejsce w ligowej tabeli. Okazją do rehabilitacji będzie mecz ze współliderem tabeli - MKP-Borutą Zgierz.

O wyniku spotkania w Głownie zdecydowała 66. minuta i bramka Radosława Kucińskiego. Podobnie, jak w poprzednim meczu wyjazdowym w Strykowie ze Zjednoczonymi (1:0) naszej drużynie nie udało się doprowadzić do remisu.

W najbliższą sobotę (10 października) Omega podejmie MKP-Borutę Zgierz. Mecz na Stadionie Gminnym w Kleszczowie rozpocznie się o 16:00.

Stal Głowno - Omega Kleszczów 1:0 (0:0)
Bramka: Radosław Kuciński 66

Swoje spotkanie przegrały również nasze rezerwy, które po wyrównanej walce uległy MGKS Drzewica 1:2 (0:1). Honorową bramkę dla Omegi II strzelił Łukasz Roczek.

Omega II Kleszczów - MGKS Drzewica 1:2 (0:1)
Bramka dla Omegi II: Łukasz Roczek

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl