Udany weekend naszych tenisistów

Coraz lepszą formę prezentują nasi tenisiści stołowi, którzy mają za sobą bardzo udany weekend. Wygrali swój ligowy mecz, a indywidualnie również zanotowali na swoich kontach sukcesy. Poniżej szczegóły weekendowych startów.

W 3. kolejce III ligi mężczyzn Omega podejmowała ULKS II Moszczenica. Po wcześniejszej porażce 1:9 ze Zgierzem tym razem nasz zespół się odbudował i po ciężkim boju wygrał ostatecznie 6:4. Punkty dla Omegi zdobyli: Maks Zawiślak 1,5, Piotr Kowalczyk 1,5, Jakub Kuśmierski 0,5 i grający trener Hubert Zawiślak 2,5.

W Moszczenicy odbył się zaś I Międzypowiatowy turniej Tenisa Stołowego  w kategoriach: młodzik, kadet, junior. Na turniej ten udała się czwórka naszych zawodników, którzy spisali się bardzo dobrze. Lena Zawiślak w kategorii juniorek nie przegrała pojedynku i zajęła pierwsze miejsce. Marcel Gołasa w kategorii kadetów też okazał się bezkonkurencyjny. Antoni Wiliński zajął 5. miejsce wśród kadetów, a Krystian Dzwonek w kategorii juniorów zajął 8. miejsce. Lena, Marcel i Antoś uzyskali awans na wojewódzki turniej w swoich kategoriach wiekowych.