• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł KOWALSKI

Mamy siódmą wygraną w rundzie

MIOST |

Krok po kroku Omega Kleszczów pnie się w górę czwartoligowej tabeli. W spotkaniu 16. kolejki IV ligi łódzkiej nasza drużyna wygrała w Sulejowie z miejscowym Skalnikiem 2:1 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli bracia: Paweł i Krzysztof Kowalscy.

Paweł otworzył wynik meczu w 24. minucie i do przerwy zespół Jacka Berensztajna prowadził 1:0. Po zmianie stron Skalnik strzelił wyrównującą bramkę, na którą jednak Omega szybko odpowiedziała. Skutecznie rzut karny wykonał Krzysztof Kowalski. W końcówce czerwoną kartkę obejrzał Adrian Ociepa i było nerwowo. Udało się jednak do ostatniego gwizdka sędziego dowieźć cenne trzy punkty.

Skalnik Sulejów - Omega Kleszczów 1:2 (0:1)
Bramki dla Omegi: Paweł Kowalski 24, Krzysztof Kowalski 56-karny

Omega: Wiśniewski - Zieliński, Bociek, Niedbała, Michalak - Mielczarek (82' Warzyński), Ociepa cz, Łudczak, Paweł Kowalski, Bisaga (81' Hajdasz) - Krzysztof Kowalski (75' Smuga).

W 17. kolejce nasz zespół zmierzy się w Kleszczowie z Jutrzenką Drzewce (sobota, 7 listopada o 13:00). Wszyscy mamy nadzieję, że sytuacja epidemiczna w Polsce pozwoli to spotkanie rozegrać.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl