Znakomitego finiszu ciąg dalszy

Aż szkoda, że runda jesienna sezonu dobiegnie końca za kilka dni. Omega notuje bowiem świetny finisz w IV lidze łódzkiej i przeskakuje kolejne drużyny w tabeli. Nasz zespół dziś pokonał w Rząśni miejscową drużynę Czarnych 2:0 (1:0). Tuż przed przerwą prowadzenie dał Omedze niezawodny Paweł Kowalski, a wynik ustalił Adrian Ociepa.

To nie był dla naszej drużyny łatwy mecz. Czarni nastawili się bowiem na grę w obronie i dopiero w 44. minucie udało się Pawłowi Kowalskiemu przełamać ich opór. Po zmianie stron nadal mecz toczył się pod dyktando zespołu Jacka Berensztajna. Dużo ożywienia w poczynania ofensywne wniósł Adrian Ociepa, który ustalił wynik spotkania. Szansę na 3:0 miał jeszcze Mateusz Roczek, ale jej nie wykorzystał.

Czarni Rząśnia - Omega Kleszczów 0:2 (0:1)
Bramki: Paweł Kowalski 44, Adrian Ociepa 78

Omega: Paweł Wiśniewski - Kowalik (90' Warzyński), Zieliński, Niedbała, Michalak - Mielczarek (83' Bisaga), Łudczak (46' Ociepa), Bociek, Paweł Kowalski (83' Smuga), Tomesz (70' Roczek) - K. Kowalski (70' Pieniążek)

Nasz zespół zakończy rundę jesienną spotkaniem na własnym boisku z Ceramiką Opoczno. Mecz odbędzie się w sobotę (14 listopada) o 13:00.