Grad medali w Łobudzicach

Znakomicie spisali się tenisiści stołowi Omegi Kleszczów w zaległych mistrzostwach województwa łódzkiego, które dopiero teraz udało się zorganizować w Łobudzicach. Wcześniej turniej nie mógł dojść do skutku ze względu na pandemię koronawirusa.

W kategorii żaczek bezkonkurencyjna była Lena Zawiślak, która wygrała wszystkie pojedynki i sięgnęła tym samym po złoty medal. Mistrzem województwa został także Filip Tkacz w grze deblowej. W singlu wywalczył zaś brązowy medal. Wśród młodzików trzecie miejsce w grze podwójnej wywalczył Marcel Gołasa, a w singlu żaków drugie miejsce zajął Antoni Wiliński. Po brąz sięgnęli zaś Łucja Tkacz i Filip Tkacz w grze mieszanej juniorów.

Nasi tenisiści zagrali także dwa mecze ligowe. W III lidze ulegli, po zaciętym pojedynku UKS Agaris Maków 3:7. Punkty dla Omegi wywalczyli: Maks Zawiślak 1,5 oraz Jakub Kuśmierski, Hubert Zawiślak i Piotr Kowalczyk po 0,5. W spotkaniu V ligi Omega uległa, również w Makowie, UKS-owi Katelin 1:9, a jedyny punkt wywalczył Marcel Gołasa.