Bolesna porażka z Wartą Sieradz

Mimo bardzo dobrej momentami gry i wielu sytuacji podbramkowych Omega Kleszczów przegrała w meczu 21. kolejki IV ligi łódzkiej z Wartą Sieradz 2:3 (1:0). Do przerwy nasz zespół prowadził po trafieniu Mateusza Roczka.

Przy stanie 1:0 świetnych okazji nie wykorzystali Robert Tomesz (przegrał pojedynek z bramkarzem) i Mikołaj Bociek (trafił w poprzeczkę). Po zmianie stron Warta przejęła inicjatywę i objęła prowadzenie 2:1. Do wyrównania doprowadził w 88. minucie, po zamieszaniu podbramkowym, Eryk Smuga. Ostatnie słowo należało jednak do gości, a decydującego gola strzelił Damian Głowacki.

Omega Kleszczów - Warta Sieradz 2:3 (1:0)
Bramki: Mateusz Roczek 13, Eryk Smuga 88 - Przemysław Sosnowski 48, Damian Głowacki 65, 90

Omega: Paweł Wiśniewski - Mateusz Roczek, Kowalik, Zieliński, Niedbała - Tomesz, Pieniążek (70' Łudczak), Paweł Kowalski (70' Stańczyk), Bociek, Michalak - Krzysztof Kowalski (72' Ociepa)

Za tydzień nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z liderem rozgrywek - ŁKS II Łódź.