Porażka w Kwiatkowicach

Nie udało się Omedze Kleszczów powiększyć dorobku punktowego w spotkaniu 34. kolejki IV ligi łódzkiej. Nasz zespół przegrał w Kwiatkowicach z miejscowym LKS 1:2 (1:2), a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie meczu.

Miejscowi wyszli na prowadzenie w 15. minucie po golu Brazylijczyka Jardela Cruza, dla którego była to 11 bramka w IV lidze. Kilka minut później do remisu doprowadził Mikołaj Bociek skutecznie egzekwując rzut wolny. W 34. minucie wynik spotkania ustalił Witold Kubiak.

Po zmianie stron obie drużyny miały okazje bramkowe, ale nie wykorzystały żadnej i to gospodarze cieszyli się ze zdobycia kompletu punktów.

LKS Kwiatkowice – Omega Kleszczów 2:1 (2:1)
Bramki: Jardel Cruz 15, Witold Kubiak 34 – Mikołaj Bociek 20 – wolny

Omega: Paweł Wiśniewski – Kowalik, Niedbała, Bociek, Michalak – Pieniążek, Paweł Kowalski, Ociepa (70′ Smuga), Tomesz (20′ Bąkowicz) – Roczek, Krzysztof Kowalski (60′ Zieliński)

W najbliższą środę (9 czerwca) o 17:00 Omega podejmie Skalnika Sulejów. Kibiców zapraszamy na Stadion Gminny w Kleszczowie.