Pingpongiści rozpoczęli sezon

Rozpoczął się nowy sezon tenisa stołowego, a inauguracyjnym startem dla naszych zawodników były zawody w Makowie. Odbył się tam I wojewódzki turniej kwalifikacyjny juniorek i juniorów, w którym wzięła udział dwójka naszych pingpongistów.

Lena Zawiślak w swojej grupie eliminacyjnej przegrała 3 pojedynki, ale w grze o miejsca okazała się lepsza od zawodniczki z Rawy Mazowieckiej i ostatecznie zajęła wysokie 13. miejsce. Antoni Wiliński wypadł bardzo podobnie. W swojej grupie eliminacyjnej przegrał 3 pojedynki, ale w grze o miejsca okazał się lepszy od zawodnika z Makowa i ostatecznie zajął 17 miejsce.

Jeszcze lepiej nasz młody zawodnik zagrał dzień później - tym razem w I wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym młodzików. Wiliński wygrał swoją grupę eliminacyjną, ćwierćfinał, półfinał i przegrał dopiero w finale z zawodnikiem z Radomska, zajmując ostatecznie 2. miejsce. Tym razem Lena Zawiślak nie brała udziału w tych eliminacjach gdyż zajmuje 29. miejsce na liście ogólnopolskiej co daje jej prawo udziału w I Grand Prix Polski bez eliminacji.