Piąta wygrana w Zduńskiej Woli

Jak na razie bezkompromisowo gra Omega Kleszczów w obecnym sezonie IV ligi łódzkiej. Nasz zespół w ośmiu dotychczasowych spotkaniach pięć razy wygrał i trzy razy zszedł z boiska pokonany. Piąta wygrana stała się faktem w Zduńskiej Woli gdzie Omega pokonała miejscową Pogoń 4:1 (3:0).

Już po kwadransie zespół Jacka Berensztajna wygrywał 2:0. Wynik otworzył pierwszą akcją Tomasz Bąkowicz, a w 15. minucie prowadzenie Omegi podwyższył Adrian Ociepa. Pogoń rzuciła się do ataku, ale nasz zespół odpowiedział w najlepszy możliwy sposób - bramką Przemysława Szewczyka. Do przerwy wygrywaliśmy 3:0.

Po zmianie stron gospodarze jeszcze mocniej przycisnęli, ale stać ich było tylko na honorowe trafienie Rafała Porady. Wynik ustalił wprowadzony kilkanaście minut wcześniej na boisko Robert Tomesz.

Pogoń Zduńska Wola - Omega Kleszczów 1:4 (0:1)
Bramki: Rafał Porada 70 - Tomasz Bąkowicz 1, Adrian Ociepa 15, Przemysław Szewczyk 32, Robert Tomesz 77

Omega: Paweł Wiśniewski - Kowalik, Łukasik, Niedbała, Michalak - Bąkowicz (75' Roczek), Lenarczyk (65' Załęski), Łudczak (87' Szczepka), Pieniążek - Szewczyk (78' Krzysztof Kowalski), Ociepa (56' Tomesz)

W sobotę (25 września) nasza drużyna rozegra spotkanie 9. kolejki rundy jesiennej ze Skalnikiem Sulejów. Mecz na Stadionie Gminnym w Kleszczowie rozpocznie się o 16:00.

Zdjęcia: Jacek Porzeżyński