Pierwsza wygrana Omegi II Kleszczów

Do siódmego meczu musieli poczekać na pierwszą wygraną piłkarze Omegi II Kleszczów. W środowym, zalezłym spotkaniu z 5. kolejki KEEZA Klasy Okręgowej (grupa II) pokonali w Łękińsku Astorię Szczerców 2:1 (1:1), a bramki zdobyli: Jakub Szczepka i Mateusz Roczek. Zwycięstwo pozwoliło opuścić ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Prowadzenie dał Omedze II w 25. minucie Jakub Szczepka, ale pięć minut później do wyrównania doprowadził Rafał Marynowski. Po zmianie stron gola na 2:1 strzelił Mateusz Roczek i jak się później okazało było to ostatnie trafienie w tym spotkaniu. Obie drużyny miały swoje szanse na bramki, ale wynik nie uległ już zmianie.

Omega II Kleszczów - Astoria Szczerców 2:1 (1:1)
Bramki: Jakub Szczepka 25, Mateusz Roczek 54 - Rafał Marynowski 30

Omega II: Porzeżyński - Serafin, Jędrzejczyk (76' Szulc), Piotrowski ż, Gal - Szczepka (86' Maciej Roczek), Barański (86' Załęski), Gal, Gasik (79' Chamara), Michalczyk, Mateusz Roczek - Krzysztof Kowalski