Grający trener dał przykład

Dwie bramki Dawida Barańskiego pozwoliły Omedze II Kleszczów wygrać drugie spotkanie w bieżącym sezonie KEEZA Klasy Okręgowej (grupa II) i odbić się, oby już skutecznie, od ligowego dna. Do przerwy, po dwóch trafieniach grającego trenera, nasza drużyna wygrywała 2:0 z beniaminkiem ligi - UKS Concordią 1909 Piotrków.

W drugiej połowie goście strzelili kontaktowego gola, a jego strzelcem, tutaj ciekawostka, okazał się nie kto inny jak jeden z najlepszych snajperów w historii Omegi - Hubert Górski. Mimo 43 lat na karku popularny Góral pomaga młodszym kolegom w piotrkowskim klubie i jak widać nie zapomniał jeszcze jak strzela się bramki.

Omega II Kleszczów - UKS Concordia 1909 Piotrków 2:1 (2:0)
Bramki: Dawid Barański 31, 44 - Hubert Górski 71

Omega II: Zając - Szczepka, Gasik, Piotrowski, Chamara - Michalczyk, Łudczas, Serafin (46' Saternus), Maciej Roczek (82' Dyła), Jędrzejczyk (51' Chrząszcz) - Barański