Rezerwy Omegi znów zwycięskie

Dużo lepiej niż jesienią spisują się w rozgrywkach KEEZA Klasy Okręgowej (grupa II) piłkarze Omegi II Kleszczów. Zespół trenera Tomasza Walioszczyka w rundzie rewanżowej sukcesywnie punktuje, a na własnym boisku jest praktycznie bezbłędny. W pojedynku 25. kolejki pewnie pokonał w Łękińsku IKS Inowłódz 3:1 (0:0).

Po pierwszej, bezbramkowej połowie, Omega już w 47. miniucie otworzyła wynik spotkania. Podanie Jakuba Szczepki wykorzystał Marcel Kuśmierek. Kolejne bramki wisiały w powietrzu, ale to goście doprowadzili w 74. minucie do wyrównania. Prowadzenie dla naszej drużyny odzyskał w 81. minucie stoper Maciej Gasik, a wynik spotkania ustalił Dawid Barański.

Omega II Kleszczów - IKS Inowłódz 3:1 (0:0)
Bramki dla Omegi II: Marcel Kuśmierek 47, Maciej Gasik 81, Dawid Barański 90

Omega II: Jakub Porzeżyński - Załęski, Chamara, Gasik, Maciej Roczek - Szczepka (79' Sebastian Michalczyk), Kuśmierek (53' Barański), Jędrzejczyk, Morawski, Jędrysiak (64' Bartłomiej Kowalski) - Mikołaj Michalczyk (85' Trajdos)

28 maja Omega II zmierzy się w Bełchatowie z rezerwami GKS Bełchatów. Spotkanie zaplanowano na 16:00.