Skompletowali w Strykowie oczko

21 zwycięstw - tyle mają na liczniku piłkarze Omegi Kleszczów w sezonie 2021/2022 IV ligi łódzkiej. W 30. kolejce nasza drużyna wygrała na trudnym terenie w Strykowie z miejscowym zespołem Zjednoczonych. O wygranej zdecydowała końcówka. W 70. minucie prowadzili bowiem gospodarze 2:1.

Pierwsza połowa przyniosła jednego gola autorstwa Mateusza Roczka. Zjednoczeni po przerwie wyszli jednak na prowadzenie 2:1 i dopiero ostatnich dwadzieścia minut zdecydowało o wygranej drużyny Jacka Berensztajna. Do remisu doprowadził Kacper Sionkowski, a dwa decydujące ciosy zadał gospodarzom Michał Lenarczyk, który wszedł na boisko za Jana Jaszczaka. To był w Strykowie prawdziwy joker w składzie Omegi.

Zjednoczeni Stryków - Omega Kleszczów 2:4 (0:1)
Bramki dla Omegi: Mateusz Roczek 20, Kacper Sionkowski 70, Michał Lenarczyk 80, 85

Omega: Paweł Wiśniewski - Roczek, Jakubiec, Łukasik (83' Niedbała), Michalak - Bąkowicz (83' Ociepa), Pieniążek, Łudczak, Szewczyk (68' Załęski) - Sionkowski, Jaszczak (68' Lenarczyk)

4 czerwca, w pojedynku 31. kolejki, Omega zmierzy się na Stadionie Gminnym w Kleszczowie ze Stalą Głowno. Początek spotkania o 17:00.