• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł KOWALSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

Trójmecz w Bełchatowie za nami

MIOST |

GKS Bełchatów, Omega Kleszczów i Orkan Buczek wzięły udział w sparingowym trójmeczu, który rozegrany został w Bełchatowie. Drużyny umówiły się, że zagrają mecze w wymiarze 2x30 minut. Omega zremisowała 1:1 z GKS i przegrała 2:3 z Orkanem. GKS pokonał zaś zespół z Buczku 2:1.

W pierwszym meczu bramkę dla naszej drużyny strzelił Przemysław Szewczyk, a w drugim spotkaniu obie bramki zdobyli testowani przez Jacka Berensztajna młodzi zawodnicy, którzy być może dołączą do zespołu. W najbliższych dniach powinniśmy podać nazwiska piłkarzy, którzy wzmocnią naszą drużynę. Możemy już natomiast napisać, że kolejnym graczem, po Tomaszu Bąkowiczu (GKS Bełchatów), który odszedł z Omegi jest Kacper Sionkowski. Jesienią młody napastnik będzie grał w trzecioligowej Warcie Sieradz.

30 lipca, w ostatnim meczu sparingowym, nasz zespół zmierzy się w Kleszczowie z Victorią Częstochowa. Godzina meczu jest w trakcie ustalania.

Swój mecz sparingowy rozegrały także rezerwy, dla których był to pierwszy mecz kontrolny przed sezonem 2022/2023 w KEEZA Klasie Okręgowej (grupa II). Zespół Tomasza Walioszczyka zremisował z Astorią Szczerców 3:3 (2:0). Bramki zdobyli: Jakub Szczepka, Łukasz Morawski i gracz testowany.

Zdjęcie: Piotr Tokarczyk

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl