Rozpoczęliśmy od remisu

W poprzednim sezonie IV ligi łódzkiej Omega Kleszczów była najmniej kompromisowym zespołem w IV lidze łódzkiej. Na 34 rozegrane mecze nasz zespół tylko raz podzielił się punktami z rywalem. Nowy sezon 2022/2023 zespół Jacka Berensztajna rozpoczął od remisu w Piotrkowie Trybunalskim z Polonią. Inauguracyjny pojedynek zakończył się remisem 1:1 (0:0).

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym, choć oba zespoły mogły trafić do siatki. Znacznie ciekawiej było po przerwie. W 55. minucie nasz zespół wyszedł na prowadzenie po golu Dawida Pałyski. W 69. minucie było jednak 1:1, a Pawła Wiśniewskiego pokonał Adrian Malicki. Polonia rzuciła się do ataku, ale dość szybko podcięła sobie skrzydła. W 72. minucie czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został najstarszy na boisku Daniel Nowaczyk. Omega w końcówce przycisnęła, ale nie zdołała już odzyskać prowadzenia.

Polonia Piotrków - Omega Kleszczów 1:1 (0:0)
Bramki: Adrian Malicki 69 - Dawid Pałyska 55

Omega: Wiśniewski - Roczek, Lenarczyk, Niedbała, Jakubiec - Łudczak, Kapica (82' Miarka), Pałyska, Szewczyk (55' Aludauri), Michalak - Jaszczak (55' Ociepa)

W środę (10 sierpnia) nasza drużyna podejmie na Stadionie Gminnym przy ulicy Sportowej GKS Bełchatów. Mecz rozpocznie się o 17:00. W przerwie spotkania zaprezentują się wszystkie drużyny młodzieżowe, które trenują w naszym klubie.