• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Patryk KUSIAK

Nasi na Igrzyskach LZS w Ręcznie

MIOST |

Około tysiąca zawodników i zawodniczek wzięło udział w Wojewódzkich Igrzyskach LZS, które rozegrane zostały w Ośrodku Sportowo-Szkoleniowym w Ręcznie. Startowało siedemnaście reprezentacji wśród których nie mogło zabraknąć Omegi Kleszczów. Nasz klub wystawił bardzo silną drużynę złożoną z ponad 60 sportowców.

Startowaliśmy w niemalże wszystkich konkurencjach. Omega wystawiła swoich reprezentantów w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, przeciąganiu liny oraz konkurencjach indywidualnych. Startowali również nasi zawodnicy w tzw. bloku integracyjnym.

- Najważniejszy jest udział, a nie wynik. Dlatego też zawsze startujemy w takich imprezach, a ogniwa LZS na terenie naszej gminy działają bardzo prężnie - mówił obecny na zawodach w Ręcznie prezes LKS Omega Kleszczów Jan Gurazda.

Warto dodać, że w tym roku Igrzyska LZS zbiegły się z 70 rocznicą powstania Ludowych Zespołów Sportowych w naszym województwie. Wyróżniono zasłużonych działaczy, a wśród nich znalazł się wieloletni pracownik Omegi Stanisław Różycki, któremu serdecznie gratulujemy.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl