• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Patryk KUSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

Siatkarska integracja w Żłobnicy

MIOST |

Dwanaście drużyn wzięło udział w turnieju plażowej piłki siatkowej o puchar prezesa LKS Omega Kleszczów Jana Gurazdy. Turniej rozegrano na boisku w Żłobnicy, a najlepsi okazali się Dawid Milczarek i Radosław Klewin (Spoceni Żłobnica). Pewnie wygrali wszystkie mecze w swojej grupie eliminacyjnej oraz grupie finałowej.

Warto wspomnieć, że do wspólnej rywalizacji stanęli oldboje: Jan Gurazda i Piotr Zientarski (Masters Omega) oraz o wiele młodsi od nich: Mikołaj Grzybek i Wiktor Sulikowski (Jagódki Alfa). Najważniejsza była bowiem dobra zabawa i integracja, a nie zacięta rywalizacja. Najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz piłki do siatkówki, a każdy z uczestników wziął udział we wspólnym poczęstunku.

Kolejność w grupach:
Grupa A
1. Spoceni Żłobnica 2 4 42-17
2. No Name 2 2 36-35
3. Jagódki Alfa 2 0 19:42
Grupa B
1. Mali Giganci 2 4 42-24
2. Espilon 2 2 40-34
3. Sejosy 2 0 18-42
Grupa C
1. Mały Szary Człowiek 2 4 42-23
2. Masters Omega 2 2 33-33
3. Polska Myśl Szkoleniowa 2 0 23-42
Grupa D
1. Bracia Grimm 2 4 42-26
2. Alfa 1 2 2 34-34
3. Żłobnica  0 26-42

Wyniki meczów finałowych:
Spoceni Żłobnica - Mali Giganci 22:20
Mały Szary Człowiek - Bracia Grimm 9:21
Spoceni Żłobnica - Mały Szary Człowiek 21:18
Mali Giganci - Bracia Grimm 21:19
Spoceni Żłobnica - Bracia Grimm 21:19
Mali Giganci - Mały Szary Człowiek 21:12

Tabela:
1. Spoceni Żłobnica 3 6 64-47
2. Mali Giganci 3 4 62-55
3. Bracia Grimm 3 2 59-51
4. Mały Szary Człowiek 3 0 29-63

Oto kolejność drużyn:
1. Spoceni Żłobnica (Dawid Milczarek, Radosław Klewin)
2. Mali Giganci (Mariusz Grzegorczyk, Maciej Jarząbkowski)
3. Bracia Grimm (Maciej Gasik, Kacper Gasik)
4. Mały Szary Człowiek (Dawid Masiarek, Patryk Woźniak)
5-8. No Name (Mateusz Urbaniak, Adam Książek)
Epsilon (Jarosław Grzybek, Tomasz Grzybek)
Masters Omega (Jan Gurazda, Piotr Zientarski)
Alfa 1 (Krzystof Frukacz, Dariusz Zielnik)
9-12. Jagódki Alfa (Mikołaj Grzybek, Wiktor Sulikowski)
Sejosy (Patryk Trajdos, Szymon Sobociński)
Polska Myśl Szkoleniowa (Adam Grzegorczyk, Mateusz Zając)
Żłobnica (Arkadiusz Klewin, Krystian Kulczyński)

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl