• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł KOWALSKI

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

Sypnęło medalami w Moszczenicy

MIOST |

Za nami mistrzostwa województwa łódzkiego LZS w tenisie stołowym kadetów i juniorów. Hala w Moszczenicy okazała się dla zawodników trenowanych przez Huberta Zawiślaka bardzo szczęśliwa. Tenisiści Omegi wywalczyli bowiem sześć medali.

Bezkonkurencyjna była najlepsza zawodniczka naszego klubu Lena Zawiślak. Wygrała grę pojedynczą, grę podwójną i grę mieszaną. To dało bezpośredni awans na mistrzostwa Polski LZS, które odbędą się w Brzegu Dolnym. Dwa brązowe medale (gra pojedyncza i gra mieszana) wywalczyła Klaudia Serwa, a po brąz sięgnął także Szymon Kumor (gra mieszana). Nasz zawodnik zajął czwarte miejsce w grze pojedynczej.

- Cała nasza trójka wypadła znakomicie i zaprezentowała wysoki poziom gry technicznej i taktycznej- ocenił start trener Zawiślak.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl