• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Patryk KUSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Przemysław GAWRYSIAK

Nasi karatecy startowali w Mielcu

MIOST |

176 zawodników zgłoszonych zostało do udziału w IX Ogólnopolskim Turnieju Ziemi Mieleckiej Shorin-Ryu Karate. Nie zabrakło reprezentantów z sekcji karate z naszego klubu.

W kata juniorek młodszych piąte miejsce zajęła Daria Gołasa, a tuż za nią uplasowała się Anna Rutkowska. Nasza drużyna w składzie: Gołasa, Rutkowska i Mateusz Karasiński zajęła natomiast ósme miejsce. W Mielcu startowała również Natasza Karczewska. Zawodnicy naszej sekcji za start otrzymali pamiątkowe puchary. Trenerem naszych karateków jest Zbigniew Berłowski.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl